WYBIERZ PRODUKT NAJBARDZIEJ PRZYJAZNY DLA ROLNIKA

Image
Zagłosuj

Oddaj swój głos w Plebiscycie Izydory 2024 i wybierz produkty najbardziej przyjazne dla polskich rolników

Image

To Ty wybierasz zwycięzców

Plebiscyt Izydory 2024, to kolejna edycja dobrze znanego już w branży rolniczej wydarzenia, w której oddajemy głos polskim rolnikom. Wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania gospodarzy, a także czerpiąc z Waszego doświadczenia, nagradzamy produkty, które cieszą się największym zaufaniem, wykazują wysoką skuteczność i są przyjazne nie tylko dla środowiska, ale także dla portfela.


Głosując w Plebiscycie Izydory 2024 wskazujesz zwycięzcę i wspólnie z nami przygotowujesz pole dla najlepszych.

Image

Twój głos pokazuje, które produkty są godne zaufania, pomagając Ci osiągnąć sukces.

Twoje zdanie ma znaczenie.

Słuchamy, dyskutujemy i promujemy rozwiązania, które służą polskim rolnikom.

Jesteś ważną częścią większego procesu. Twoje doświadczenie pomaga nam lepiej zrozumieć to, co dzieje się w polskim rolnictwie.

Wyznaczasz kierunek rozwoju rolnictwa

ImageImageImage

Feature No. 1

STRONG POINT

Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

Add a description of your offer and key benefits. What it is and how it helps your customer.

STRONG POINT

Feature No. 2

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach biorących udział w Plebiscycie Izydory 2024?

Zajrzyj na stronę: izydory.com

STRONG POINT

Kompleksowe informacje

Przygotowujemy pole dla najlepszych


Oddając swój głos w Plebiscycie Izydory 2024

i wypełniając zadanie konkursowe, masz szanse na zdobycie 1 z 20 pakietów prenumerat, poszerzonych o publikacje specjalne i gadżety!

Wybieraj produkty, które Twoim zdaniem najlepiej sprawdzają się w polskich gospodarstwach i poszerzaj swoją wiedzę z najbardziej merytorycznymi tytułami w branży agro.

ZAGŁOSUJ

Ty też wygrywasz

Image

Wybierz swoich faworytów

Zaznacz 1 produkt z każdej kategorii, wypełnij zadanie konkursowe i zostań zwycięzcą!

Bądź z nami w kontakcie. Państwa zgoda umożliwia nam przesyłanie informacji o wynikach konkursu, wydarzeniach związanych z Plebiscytem Izydory oraz jego przebiegiem.

Administratorem Pana/Pani danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. (dalej PWR/my) z siedzibą w Poznaniu, ul. Metalowa 5. Dane przekazane nam w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia prenumeraty lub publikacji (zależnie od zamówienia), a jeśli zdecydują Państwo pozostawać z nami w kontakcie, również w celu dostarczania ciekawych informacji marketingowych i handlowych, a także, aby poznać Państwa zdanie w ramach badań rynku i opinii.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Państwu prawa: wycofania każdej z udzielonych zgód, dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, ich przenoszenia, żądania ich usunięcia oraz w sytuacji stwierdzenia niezgodnego z prawem przetwarzania złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO). W każdej sytuacji zachęcamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych na adres: daneosobowe@pwr.agro.pl. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności.